Ücretsiz Netflix Üyelik

Ücretsiz Netflix Üyelik

Bedava 5 Ay Netflix Üyeliğini Nasıl Alırsınız?

Öncelikle bu yöntem herhangi bir korsan veya kaçak üyelik işlemi değildir. Netflix kuralları içinde 5 ay boyunca Netflix üyeliği almanın hemde FULL HD 4K içerikler almanın kurallar içinde yöntemidir. Bilindiği üzere Netflix herkese ücretsiz 1 ay deneme paketi vermekte ve bu deneme boyunca birçok içeriği size açmaktadır. Süre sonunda eğer üyeliği iptal etmemişseniz veya başlarken düşük paketlerden seçip ay sonunda otomatik olarak eğer siz kendiniz uzatmadığınız sürece kapatılmasını seçerek kendinizi garantiye alırsınız. Bu şartlar altında Netflix in tüm içeriklerine erişim imkanı bulamazsınız. Peki, nasıl olacak? nasıl Bedava Netflix kullanabileceksiniz? hemde 5 ay boyunca. Adım Adım anlatalım.

Öncelikle kendiniz ile birlikte 5 kişi olacak şekilde bir grup arkadaş eş dost ve çevreden iletişim içinde olduğunuz ve sizin gibi Netflix'i ilk 5 ay ücretsiz kullanacak bir grup oluşturmalısınız. İlk sizin işlem yaptığınızı varsayalım.

Netflix Türkiye sayfasına girerek https://www.netflix.com/tr/  ücretsiz ilk ay deneme süresini kullanmaya başlamadan önce var olan Kredi Kartınıza bir adet  0 TL limitli sanal kartı tanıtmanız gerekmektedir. Sanal Kart tavsiye etmemizin nedeni, olası bir üyelik iptal işleminizi unutmanız halinde karttan çekim yapılamaması için limitinizi 0 olarak seçmenizde fayda var. Sanal Kartınızı oluşturduktan sonra Netflix sitesine girerek ilk ay ücretsiz sürenizi başlatabilirsiniz ve hatta 19.02.2019 tarihi itibari ile tüm içeriklere HD Ultra HD ve 4K dahil ulaşmanızı sağlayan bedel 39.90 tl dir. Eğer üyeliğinizi deneme sürenizin biteceği tarihe kadar sonlandırmaz iseniz bu bedel kartınızdan çekilmeye çalışılacaktır.

Bu üyelik işlemi ile beraber Netflix size bu paketi birlikte kullanmak istediğiniz 4 kişinin ismini isteyecektir. Bu isimleri girdikten sonra kayıt aşamasında belirttiğiniz mail adresi ve girdiğiniz şifreyi 4 arkadaşınızla paylaşarak onlarında bu paketi kullanmasını sağlayabilirsiniz.
         
Bu işlemi her ay sonunda diğer grup üyeleri ile yaparak gruptaki 5 kişinin 5 ay boyunca Netflixi ücretsiz kullanmalarını sağlayabilirsiniz.